HAZIR EMLAK SİTESİ

30 dakikada emlak siteniz kurulup, yönetim paneli bilgileriniz size iletilecektir. Dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

Sınır Yok | Paket Yok

emlakdemo.com; %100 yerli olup, Dörtgen Dizayn® tarafından yılların tecrübesi ve yazılım uzmanlığı ile yazılım ve tasarımı gerçekleştirilmiş özel bir hazır emlak sitesidir. Her hangi bir sınır ve paket mantığı gütmeden satışa sunulmuştur. Detaylar için özellikler sayfamıza göz atabilirsiniz.

TEK FİYAT

3000.00 TL + KDV
  • 2048 MB Hosting
  • 1 Alan Adı(.com,.net,.org yada com.tr uzantılı)
  • 5 adet POP3 mail
  • 1 Saatte Kurulum
  • Sınırsız Emlak
  • Teknik Destek ve Yedekleme
  • emlakyakala.com dan ücretsiz faydalanma

*Güvenliğiniz ve web sitelerinizin özelliklerinin sürekli güncel kalabilmesi için, Hazır Emlak Sitelerimiz sadece tarafımızdan sağlanan barındırma/hosting alanlarına kurulmaktadır. Web site yazılımlarımız tarafımızdan yapıldığından, yazılım kodları teslim edilmez.


*Hazır emlak sitemizi hemen kullanmaya başlayın ve www.emlakyakala.com'da ilanlarınız anında yayında olsun. www.emlakyakala.com sadece emlak danışmanlarının ilanlarının yer alandığı tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir emlak ilan yayın portalıdır.


Temel Özellikler

emlakyakala.com'da Ücretsiz Yayın

Dörtgen Dizayn tarafından oluşturulan emlakyakala.com, bir emlak portalıdır. Hazır emlak sitemizi tercih eden tüm emlak danışmanlarımızın web sitelerine girmiş oldukları emlak ilanları aynı anda emlakyakala.com da ücretsiz olarak yayınlanır.

11 Dil Seçeneği

Hazır Emlak Sitemizde 11 dil seçeneği mevcuttur. Emlak sitenizde istediğiniz dilleri istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz. Google çeviri kullanılmamıştır. Profesyonel çeviri yapılmıştır. İlan başlığı ve metin açıklamasını seçtiğiniz dillerde web sitenize girmeniz yeterlidir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Hazır Emlak Sitemizin yazılım altyapısı Arama Motoru optimizasyonuna uygun şekilde gerçekleştirilmiştir. Web sitenizi ve ilanlarınızı güncel tutmanız yeterlidir, ekstra çaba ve ilave Seo hizmeti almanızı gerektirmez. İlan girişlerinde dikkat etmeniz gereken püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Mobil Cihaz Uyumlu Tasarım

Hazır Emlak Sitemizin tasarımı akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Kullanılan cihazın ekran boyutuna göre otomatik şekillenen emlak siteniz ile hem Google tarafından önerilen Mobil Uyumluluk özelliğine sahip olacaksınız hem de müşterileriniz sitenizi rahatlıkla gezebilecektir.

Teknik Destek ve Yedekleme

Dörtgen Dizayn sizlere teknik destek ve yedekleme hizmetlerini sunmaktadır. Hazır Emlak Sitenizi en etkin nasıl kullanmanız gerektiğiniz, emlak sitenizde neler yapabileceğiniz sizlerle paylaşılacaktır.

Sınırsız Emlak İlanı

Hazır web sitemize size verilen barındırma alanı dahilinde olmak üzere sınırsız emlak ilanı ekleyebilirsiniz. Barındırma alanınızın ileride yetmemesi durumunda uygun ücretlendirmeler ile ilave alan sağlanabilir.

Emlak Yetkilisi Oluşturma

Hazır Emlak Siteniz için sınırsız sayıda Emlak Yetkilisioluşturabilir ve Emlak Yetkililerinizi dilediğiniz gibi yetkilendirebilirsiniz. Her Emlak Yetkilisi kendi ilanlarını ekleyebilir, yönetebilir.

Yıllık Ödeme

Sonraki senelerde alan adı, barındırma ve teknik destek-yedekleme hizmetleri için ödemeniz gereken tutar 65$+KDV olarak ücretlendirilir. Türkiye lokasyonlu sunucularda barındırılan Hazır Emlak Sitelerimiz ile işiniz hep online olsun.

Diğer Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Hazır Emlak Sitemiz, kullanımı kolay ve gelişmiş yönetim paneli ile web siteniz üzerinde belirtilen özellikler kapsamında her türlü işlemi yapabilmenizi sağlar.

Kolay Emlak İlanı Yönetimi

Emlak ilanlarınızı 3 adımda kolay bir şekilde web sitenize ekleyebilir, yönetebilir, güncelleyebilir, aktif yada pasif yapabilir ve vitrine atayabilirsiniz.

24 Adet Fotoğraf

Her bir emlak ilanınız için 24 adet emlak ilan fotoğrafı ekleyebilirsiniz. İlan fotoğraflarınızı çoklu seçerek bir kerede yükleyebilirisiniz.

Online Kira Kontratı

Kira kontratlarınızı web sitenizin yönetim panelinde oluşturabilir, çıktı alabilir ve takip edebilirsiniz. Sistem bitimine 30 gün kalan kontratlarınız için uyarı verecektir.

Emlak Sahibi Yönetimi

Yönettiğiniz gayrimenkullerin sahiplerini yönetim panelinden girerek ve ilanlarınıza atayarak gerekli takip işlemlerini yapabilirsiniz. Emlak sahipleri kesinlikle ön yüzde görünmez.

Müşteri Yönetimi

Gayrimenkullerinizi gezdirdiğiniz potansiyel müşterilerinizin bilgilerini yönetim paneline ekleyebilir, hangi emlakları gösterdiğinizi bu müşterilere atayabilirsiniz. Artık ajanda tutmanıza gerek yok.

Sınırsız Sayfa Ekleme

Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Misyonumuz, Vizyonumuz gibi sayfaları kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz her sayfaya galeri ekleyerek firmanızı daha iyi tanıtabilirsiniz.

Video Ekleme

İlanlarınıza video ekleyebilirsiniz. Videolar Youtube link ile eklenmektedir. Bu sayede videolarınız hem yer kaplamaz hem de site ziyaretçileriniz kota sıkıntısı olmadan rahatlıkla izleyebilir.

Haritada Gösterim

Dilerseniz her bir ilanınızın harita üzerinde yerini (ilan sayfasında) gösterebilirseniz. Google koordinatlarını o ilan için yönetim panelinden girmeniz yada haritada işaretlemeniz yeterlidir.

İlanları Dışa Aktarma

Emlak ilanlarınızı excel ve pdf formatında dışarı aktarabilirsiniz, çıktı alabilirsiniz. Bu şekilde portföyünüzü yazılı olarak saklayabilir, inceleyebilir ve arşivleyebilirsiniz.

Haber Ekleme

Sektörünüz ve firmanız ile ilgili sınırsız sayıda haber ekleyebilirsiniz. Haberlerinizin içeriğinde geçireğiniz uygun kelimeler ile arama motorlarındaki etkinliğinizi arttırabilirsiniz.

Emlak Ofisi Ekleme

Firmanız bünyesinde hizmet veren tüm ofislerinizi ekleyebilirsiniz. Ofis ekleme sayısı sınırsızdır. Ofislerinizde çalışan tüm emlak yetkililerinizi de ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz.

Tahliye Taahhütnamesi Oluşturma

Yönetim panelinizde gerekli bilgileri girerek tahliye taahhütnamesi oluşturabilir, karşlıklı imzalanmaya hazır hale getirebilir, çıktı alabilir ve takip edebilirsiniz.

Alım Satım Sözleşmesi Oluşturma

Yönetim panelinizde gerekli bilgileri girerek alım-satım sözleşmesi oluşturabilir, karşlıklı imzalanmaya hazır hale getirebilir, çıktı alabilir ve takip edebilirsiniz.

Aracılık Sözleşmesi Oluşturma

Yönetim panelinizde gerekli bilgileri girerek gayrimenkul aracılık sözleşmesi oluşturabilir, karşlıklı imzalanmaya hazır hale getirebilir, çıktı alabilir ve takip edebilirsiniz.

Reklam Alanları

Web sitenizde yer alan 2 adet yönetilebilir reklam alanı sayesinde tanıtımlarınızı daha kolay yapabilrisiniz. Bu alanlara dilediğiniz görseli yükleyerek dilediğiniz bağlantıya gönderebilirsiniz.

Emlak Yetkilisine Mesaj

Web site kullanıcılarınız, ilgilendikleri ilan üzerinden direk ilgili emlak yetkilisine mail mesajı gönderebilirler. Gelen mesajlar hem yetkilinin mail adresine düşer hemde yönetim panelinden takip edilebilir.

Site Tasarım Ayaları

Web sitenizin rengini değiştirebilir ve var olan arka plan görselleri içerisinden görsel atayabilirsiniz. Logonuzu yükleyebilir, canlı destek kodunuzu ve sosyal medya hesap linklerinizi ekleyebilirsiniz.